Do czego nie wystarczy Ci rachunek maklerski?

Do czego nie wystarczy Ci rachunek maklerski?Są jednak takie formy inwestowania, dla których rachunek maklerski nie jest zupełnie wystarczający. Jeśli zatem chciałbyś dokonać zakupu i umarzać (sprzedawać) jednostki funduszy inwestycyjnych, to warto jest jednak skorzystać z jednej z dostępnych na rynku platform agregujących wiele różnych funduszy.

Jeśli zatem zechcesz to robić pod “parasolem podatkowym” IKE to ciekawą ofertą wydaje się produkt IKE Plus dający dostęp do 19 funduszy inwestycyjnych. Fundusze, które zintegrowane jest z Supermarketem Funduszy Inwestycyjnych i pozwala inwestować w 18 funduszy Skarbiec.

Fundusze IKE

Osoby, które poszukują możliwości inwestowania w fundusze poza IKE, mają szerszy wybór, ale w praktyce istnieją tylko kilka platform godnych rekomendowania: Obecnie na rynku możliwych jest całe mnóstwo możliwości inwestowania w ok. 400 funduszy. Jednak z platform daje dostęp do ok. 200 funduszy 16 Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych. Obecnie w ofercie jest ponad 100 funduszy. Standardowy rachunek maklerski nie pozwala także na dokonywanie transakcji na rynku Forex, gdzie obraca się walutami. Tu warto zaznaczyć, że poza biurami maklerskimi specjalizującymi się w obsłudze FX swoje platformy w tym zakresie udostępniają też powoli biura maklerskie kilku banków. Zdając sobie sprawę z licznych możliwości, jakie daje nam dom maklerski możliwe jest, by dokonać wyboru najlepszego dla nas rozwiązania.

Analiza dostępności

Pomocna będzie na pewno analiza dostępnych możliwości na rynku. W ten oto sposób możliwe staje się, by wpłynąć na wybór określonego rozwiązania. Konsultacja z doradcą finansowym daje nam ogromne możliwości w związku z czym warto jest zdawać sobie sprawę z licznych korzyści, które mogą wynikać z owej współpracy. Wiele informacji na ten temat można zasięgnąć również z Internetu. Wykorzystując jego możliwości można dostać rozwiązanie na wiele bardzo ważnych spraw. Zdając sobie z nich sprawę możliwe staje się nawiązanie współpracy z odpowiednim domem maklerskim.

Podobne wpisy:

Opublikowano w Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>