Ustalcie motyw przewodni wesela

Podczas organizacji całego przyjęcia weselnego warto jest pomyśleć o ustaleniu motywu przewodniego. Niech elementy dekoracji, wizualizacja namiotu weselnego, czy kwiaty będą pasować do siebie. Można również wykorzystać styl plaży hawajskiej, ale i z naszej tradycji można czerpać pomysły garściami.

Warto pamiętać, że bukiet Panny Młodej i butonierka Pana Młodego powinne być spójne z całą resztą wystroju sali oraz stołów, poproście o motywy związane z Bałtykiem oraz Waszymi osobistymi upodobaniami.

Charakter wesela

Ważne jest dopasowanie wszystkich elementów do charakteru wesela. Catering i menu na wesele to kolejna kwestia, która w żaden sposób może zostać przez nas pominięta. Zaleca się zatem, abyście wybrali rzetelną firmę cateringową. Niech zatem ułoży nam menu na wesele, które będzie Wam mogło odpowiadać naszym i gości kubkom smakowym. Bardzo ważne, by jednocześnie pasowało ono do charakteru całej uroczystości. Sprawdźcie, czy owa firma posiada wyszkolony serwis kelnerski, cateringowy i transportowy. Miej na uwadze to, że nie wszystkie restauracje są w stanie dysponować zezwoleniami na prowadzenie działalności cateringowej. Jakie to ma dla nas znaczenie? Pamiętaj, że jeżeli firma nie posiada uprawnień, nie będzie dysponowała odpowiednim zapleczem: serwisem, sprzętem, zastawą stołową oraz zapleczem cateringowym.

Profesjonalny barman

Ustalcie motyw przewodni weselaNa pewno warto jest również przemyśleć wynajęcie profesjonalnego barmana, na plaży, a w ten sposób będziemy mogli zaprosić gości na pokaz freestyle oraz kolorowe drinki. Trzeba przyznać, że są to atrakcje, które na pewno urozmaicą nam wesele. Pomyślcie również o rzeczach drobnych – w tym też celu warto jest włożyć mamie chusteczki do kieszeni, poprosić, by druhna zaopatrzyła się w zestaw: agrafka, igła, nici, nożyczki. Miejcie w pobliżu tabletki przeciwbólowe, plastry i jałowe opatrunki. Warto zabrać także zapasową parę pończoch. Zorganizowanie udanego ślubu i wesela na plaży to ogrom pracy i wielkie wyzwanie. Niemniej jednak warto jest uwierzyć, że warto ze względu na klimat, nastrój.

Podobne wpisy:

Opublikowano w Inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>